GönderenKonu: Çin Kuruyemiş İthalat Talepleri  (Okunma sayısı 824 defa)

idareci

  • Site Yöneticisi
  • İleti: 675
  • Üyelik Tarihi:
Çin Kuruyemiş İthalat Talepleri
Tarih : 25-03-2016 Saat : 11:20

Çin Kuruyemiş İthalat Talepleri


Etiketler : kuruyemiş talepleri , Çin kuruyemiş ithalat talebi,Çin kuru meyve alım talebi,Çin kuru kayısı ithalat talebi


Şirket İsmiİlgili KişiE-Mail Tel.Açıklama
JD.comSara Li limeng8@jd.com86-10-58955642Online store Çinde dağıtım kanalları olan kuru meyve ihracatçılarıyla ilgileniyor. 
GBO.chinaJenny Liu icc012@igea-un.org86-10-65938059Türk ithalatçılara danışmanlık hizmeti veriyor 
Joyvio Li Qin Longliqinlong@jiawo.com86-13521725218Türk lokumu ihracatı ile ilgileniyor 
shibao1.comWendy Liao wendy.liao@shibao1.com86-13822147864Onlie satış yapan bir firma kuru meyve ithalatı ile ilgileniyor
Jinansure İnternational Trade. Co. Ltd. Yuzhu Liu jinansure@163.com86-531-89702888Jinan şehrinde bulunan serbset bölgede faaliyet gösteren firma, büyük miktarlarda kuru meyve alımı yapmak istiyor. 
Qi Shi İnternet Tech likg@qishitec.com86-10-81056667Kuru kayısı ve kuru incir alımı ile ilgileniyor
China National Food Industry Group Chen Xueyuxueyu.chen@iweidao.com86-10-52988118Devlet iştirakli firma kuru meyve ihracatı ile ilgileniyor. 
BeijingKaiboxing Manage Co. LTd.  24916985@qq.com86-10-63772396Halihazırda Çin'de satış kanalları olan kuru meyve firmaları arıyorlar
Shandong Province JinanChen Shao HuaYzjs999@163.com86-13805401656Yüzden fazla marketi olan satış kanalı
European Trade CentreYang Yuyuyang@omalletc.com86-022-84925123-110Tianjin'de satış konulu olan bir firma zeytinyağı ile ilgileniyor.
European Trade CentreHaku bo@wanshunbm.com86-022-84925120Her türlü kuru meyve ile ilgileniyor.
RewardHeidi403830614@99.com Satış kanalları var.
RAMEOSu Miaosumiao@rameo.net86-10-84775114İthalatçı firma
L&P Global BVLily Ploegmakerslilyploegmakers@lpglobal.eu34-609-332-179Antep fıstığı ve fındık ile ilgileniyor.
ccigmallMiny Zhangzhangmin@cigmall.cn86-10-84463988-853İthalatçı bir firma tax free zone'da satış yapıyorlar.
  hellocean@hotmail.com86-18600649091Antep fıstığı ezmesi ithalat talebi
China Baobei International Investment GroupWang Xiaolingapcity67193697@126.com86-10-6719-3698Tüm kuru meyveler 
 Ping Qi758265475@qq.com86-10-59429527İnternet üzerinden satış yapıyor.
HİGREENGuangtao Chenchengt@szap.com86-022-59583029İthalatçı firma 
Lü Tian Yuan/BeijingJin Li99529216566@99.com Her türlü kuru meyve ile ilgileniyor.
9itr(Xiamen)E-Commerce Co.Ltd.Stella LuoStella.luo@9itr.com86-13918091892Online satış sitesi  tüm kuru meyveler ile ilgileniyor.
SaturdayJeff Zhangzhangqunhu@bjdocu.com86-10-89522468İthalatçı firma 
Safety Quality TastyTim Chokzuizanfood@126.com86-18518472323Kuru incir ile ilgileniyor.
CAF Beijing(international Coorperation) Representative OfficeLiang Zhucafbj@163.com86-10-68942282Kuru meyve ile ilgileniyor.
Yuan Heng Qian Yuan Trading Co. Ltd. 870283803@qq.com86-10-51980731Online satış firması tüm kuru meyveler ile ilgileniyor.
SINOBOArlene Shimarketing2@rexscm.com86-22-58170557-605Her türlü kuru meyve ile ilgileniyor.
HEYEENear Lunear.lu@heyeetech.com86-10-67179597İthalatçı bir firma her türlü kuru meyve ile ilgileniyor.
Beijing Haixuan Network Technology Co.LtdRita Ren renlilu@izptec.com86-10-56512730Online satış firması her türlü kuru meyve ve gıda ürünleri ile ilgileniyor.
Rachel Ceo Joy Huanginternational@urjust.com86-15201291210İthalatçı firma her türlü kuru meyve ile ilgileniyor.
BCFoods hongyi.yang@bcfoods.com86-13606352402İthalatçı firma her türlü kuru meyve ile ilgileniyor.
Beijing Ju Li International Trade Co.Ltd.Zhang Jixin Juli20140202@163.com86-10-62369848Her türlü kuru meyve ile ilgileniyor.
Alibaba GroupXiao  Naxiaona.dxn@alibaba-inc.com05718815-5188-43754Büyük online store tüm kuru meyve ve yiyecekler ile ilgileniyor.
Beijing Peace Seasky International Trade Corp.Ltd. cynthiadu08@aliyun.com86-10-64515448Her türlü kuru meyve
 Qiaoqao Wangwangqiaoqiao@wineriver.com.cn86-18201669593Her türlü kuru meyve
Lan Hua İnternational Wgistics Park 9ingxue129@hotmail.com86-18835605099Her türlü kuru meyve
DONG QİANG INTERNATIONALCandy Lecandyle@dongqiangguoloji.com86-10-67379106Her türlü kuru meyve
BeijingMs. Yuan Qian642249407@99.com86-13466654649Her türlü kuru meyve
CareProMs. Olive Yuolive.yu@carepro.cn86-10-59952182Her türlü kuru meyve
HEYEEAnthony Tanganthony.tang@heyeetech.com86-10-67179597Her türlü kuru meyve
 Lina Liang707459845@99.com86-13820716150Her türlü kuru meyve
Milestone Group UCNarauzul.Lnarauzul2008@gmail.com Kuru Meyve
ThoughtimeXu Pin allison@thoughtime.cn86-10-82439985İthalatçı firma her türlü kuru meyve
Shandong Shandong Provincehuliya319@163.com86-18663740098İthalatçı firma her türlü kuru meyve
Taagoo DMR zwz@taagoo.com86-10-51626848Her türlü kuru meyve
  2055442137@qq.com86-106446-3446Her türlü kuru meyve
 David Ludmlu10627@outlook.com86-13560757321Her türlü kuru meyve