TURKEXIM

Importer  Search Engine
  • https://www.facebook.com/turkishexportersdirectory
  • https://twitter.com/turkeximport
 
  Dış Ticaret Haberleri

pirinç ithalatçıları listesi 2016-ABD

Amerika Birleşik Devletleri
Pirinç İthalatçıları 2016 Listesi


Örnek ABD Pirinç İthalatçı Firma İstihbaratı

Date14.01.2017
Shipper NameEbro India Private Limited
Shipper AddressVILLAGE TAKHANA GT ROAD, KARNAL HR 132116 INDIA
Consignee NamePuerto Rico Rice Llc
Consignee AddressCARRETERA 185 KM 0.8, ZONA INDUSTRI, CANOVANAS 00729 PUERTO RICO
Notify Party NameScm Solutions Corp.
Notify Party Address32938 TAMINA ROAD SUITE 100, MAGNOLIA TX 77354 UNITED STATES
Weight221700
Weight UnitK
Weight in KG221700.0
Quantity18900
Quantity UnitCTN
Measure260
Measure UnitX
Country of OriginIndia
Details221,700.0 kg
From port: Caucedo, Dominican Republic
To port: San Juan, San Juan, Puerto Rico
Place of ReceiptSonipat, India
Foreign Port of LadingCaucedo, Dominican Republic
U.S. Port of UnladingSan Juan, San Juan, Puerto Rico
U.S. Destination PortSan Juan, San Juan, Puerto Rico
CommodityINDIAN NON BASMATI MILLED WHITE RICE (SELLO R OJO) - INDIAN NON BASMATI MILLED WHITE RICE ( EL MAGO) INDIAN NON BASMATI MILLED WHITE RICE (SELLO R OJO) - INDIAN NON BASMATI MILLED WHITE RICE ( SELLO ROJO) 02 X20' , INDIA N N ON BASMATI MILLED WHITE RICE OF EL MAGO BRAND PAC KING DETAILS: EACH ER NET 20. 570 M T OF RICE IN 1584 CARTONS( 2LBS X12)ON 22 WODDEN PALLE T AND 306 CARTONS(2LBS X12) WITHOUT WODDEN PALLET. 08 X20' CONTAI NING INDIAN NON BASMATI MILLED WHITE R ICE OF SELLO ROJO BRAND. P ACKING DETAILS: EACH CON TA INER NET 20. 570 MT OF RICE IN 1 584 CARTON( 2LBSX12)ON 22 WODDEN PALLE T AND 306 CARTON(2LBSX12)W ITHOUT WODDEN PALLET. 2% E MPTY CARTON IN EACH CR OP: 2015 INVOIC E NO: 41000 2935 DT. 19-OCT-16 S. BILL NO: 182 5430 DT. 24-OCT-16 BUYER ODER REF: 4600009807 BUYER ORDER DT. 24-MAY-16 NET WT: 205. 700 MT GROSS WT: 221. 700 MT ENTRY NUMBER # SCM-20186 555 TRANSACTION NUMBER SCM-31994083785 "14 DA YS FREE LINE DEM URRAGE AT DESTINATION"'F R EIGHT COLLECT' INDIAN NON BASMATI MILLED WHITE RICE (SELLO R OJO) - INDIAN NON BASMATI MILLED WHITE RICE ( SELLO ROJO) INDIAN NON BASMATI MILLED WHITE RICE (SELLO R OJO) - INDIAN NON BASMATI MILLED WHITE RICE ( SELLO ROJO) INDIAN NON BASMATI MILLED WHITE RICE (SELLO R OJO) - INDIAN NON BASMATI MILLED WHITE RICE ( SELLO ROJO) INDIAN NON BASMATI MILLED WHITE RICE (SELLO R OJO) - INDIAN NON BASMATI MILLED WHITE RICE ( SELLO ROJO) INDIAN NON BASMATI MILLED WHITE RICE (SELLO R OJO) - INDIAN NON BASMATI MILLED WHITE RICE ( SELLO ROJO) INDIAN NON BASMATI MILLED WHITE RICE (SELLO R OJO) - INDIAN NON BASMATI MILLED WHITE RICE ( SELLO ROJO) INDIAN NON BASMATI MILLED WHITE RICE (SELLO R OJO) - INDIAN NON BASMATI MILLED WHITE RICE ( SELLO ROJO) INDIAN NON BASMATI MILLED WHITE RICE (SELLO R OJO) - INDIAN NON BASMATI MILLED WHITE RICE ( EL MAGO)
ContainerMEDU1409830
MEDU1538483
MEDU1675439
MEDU6298024
MSCU3346605
MSCU6087600
MSCU6190286
MSCU6734440
MSCU6851473
TGHU1885208
Marks DescriptionEL MAGO & SELLO R OJA
Carrier NameMSC-MEDITERRANEAN SHIPPING COMPANY S A
Vessel NameBOMAR RENAISSANCE
Voyage Number010N
Bill of Lading NumberMSCUKD249765
Lloyd's Code9358436
HTS CodesHTS 1006.30


ABD'de 2016 yılında pirinç ithal eden şirketlerin iletişim bilgilerini

ve konişmento kayıtlarını içeren word  dosyasını satın almak için

bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.
Yorumlar - Yorum Yaz