TURKEXIM

Importers Search Engine
  • https://www.facebook.com/turkishexportersdirectory
  • https://plus.google.com/+TurkEximCompanyDirectory
  • https://twitter.com/turkeximport

kuru kayısı ihracatı ocak 2017-TÜRKİYE

Türkiye'nin 2017 Ocak Ayı Kuru Kayısı İhracatı


Aşağıdaki tablo TÜİK 'in 23 Nisan 2017 tarihli 
      raporu referans alınarak hazırlanmıştır.

Tablo Ocak 2017'de Türkiye'den  kuru kayısı ithal 

eden ülkeleri,kuru kayısı ithal eden ülkelerin ithalat miktarı

ve Türkiye'nin 2017 ocak ayı  ihracat 
fob birim fiyatlarını inceleyebilirsiniz. 

Tablo Ocak 2017 

Ülke adıÖlçü adıİhracat Miktarı  İhracat Dolar Fob Fiyat
TOPLAM6.240.36619.849.5113,18082481
ABDKG767.5752.897.8933,77538742
FransaKG608.3412.149.3843,53318944
AlmanyaKG356.7881.552.1014,35020516
AvustralyaKG321.827994.9573,09158958
Rusya FederasyonuKG410.780951.6772,31675593
İngiltereKG278.607948.3893,40403866
İtalyaKG234.083872.8753,72891239
İsrailKG258.801800.4933,0930831
PolonyaKG268.380794.3162,95966913
CezayirKG245.460699.8242,85107146
HollandaKG183.398604.3213,29513408
Ege Serbest BölgesiKG205.575601.8142,92746686
Suudi ArabistanKG183.004593.8303,24490175
İspanyaKG121.711545.0654,47835446
KanadaKG148.126464.6633,13694422
İsviçreKG107.120375.1283,50194175
HindistanKG97.660334.7813,4280258
BAEKG112.784331.8112,94200418
Yeni ZelandaKG82.338296.9723,60674294
UkraynaKG174.100259.7141,49175187
BrezilyaKG80.000239.2232,9902875
YunanistanKG66.030200.0403,02953203
KazakistanKG65.183186.6162,86295506
DanimarkaKG57.530163.8442,84797497
AzerbaycanKG85.805160.8381,87445953
LübnanKG35.980111.4393,09724847
MacaristanKG30.37590.2312,9705679
IrakKG39.20286.6372,2100148
SingapurKG26.04585.8743,29713957
SlovenyaKG26.60085.0223,19631579
SlovakyaKG19.00884.2354,43155513
Hong KongKG26.64678.5662,9485101
KuveytKG26.40678.3832,9683784
ÜrdünKG21.25072.9413,43251765
NorveçKG18.50068.5923,70767568
BelçikaKG12.89766.0275,11956269
FasKG23.00064.6002,80869565
JaponyaKG10.05059.7505,94527363
İsveçKG13.80059.5224,31318841
Güney Afrika CumhuriyetiKG18.68858.0183,10455908
İrlandaKG20.78857.7172,77645757
LitvanyaKG22.50056.7502,52222222
SırbistanKG20.00056.6402,832
AvusturyaKG20.00056.5002,825
BelarusKG124.78453.7870,43104084
FinlandiyaKG9.85550.2235,09619482
Güney KoreKG15.00042.6252,84166667
MalezyaKG11.41240.1013,5139327
TürkmenistanKG15.55537.8852,43555127
LetonyaKG12.00029.1392,42825
GürcistanKG12.17527.8042,2836961
ÇinKG27.50026.0250,94636364
MoğolistanKG6.80023.1203,4
Bosna-HersekKG6.93922.5873,25507998
MaltaKG6.03818.1843,01159324
BulgaristanKG20.00015.4920,7746
Mersin Serbest BölgesiKG4.00013.2003,3
SuriyeKG3.62411.9123,28697572
KosovaKG1.9908.8674,45577889
MakedonyaKG2.4007.8603,275
BahreynKG2.3757.6743,23115789
Çek CumhuriyetiKG2.0004.8002,4
KatarKG1.0003.4003,4
AHL Serbest BölgesiKG6762.9384,34615385
Kuzey Kıbrıs Türk Cum.KG1.0542.3422,22201139
UmmanKG1441.1528
TayvanKG3043811,25328947
 
Anahtar kelimeler:Türkiye,2017 ocak,kuru kayısı,ihracat,fob fiyatı dolar/kg,

ihrac ettiği ülkeler,kuru kayısı ithal eden ülkeler
Yorumlar - Yorum Yaz


Google Translate