• https://www.facebook.com/importersearchengine
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905543163964
  • https://twitter.com/importersearch
  • https://www.instagram.com/importerssearchengine/
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
TurkExim - importers,database,list,directory

kalın dilim mermer ithalatçıları-ABD


ABD Kalın Dilim Mermer İthalatçıları



Bugünkü yazımızda (28 Kasım 2016) ABD'de kalın dilimler halinde

mermer  
ithalatı yapan bir firmanın konşimento bilgisini paylaşacağım. 
 

ABD'de tüm kalın dilim mermer ithalatçılarına erişim ücretlidir. 

Detaylı bilgi için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz

ABD Kalın Dilim Mermer İthalatçı Firma Konşimento Örneği

Konşimento bilgilerine bakıldığında ABD firması piedrafina marble inc.,

2016 yılında 
Yunfu Zhisheng Stone Co.,Ltd. adlı Çin firmasından dilim

mermer ithalatı yapmaktadır. 


Date2016-11-20
Shipper NameYunfu Zhisheng Stone Co.,Ltd.
Shipper AddressDUNXIA VILLAGE NANXIANG,LIUDU TOWN, YUNAN DIST YUNFU CITY, YUNFU CN
Consignee NamePiedrafina Marble Inc.
Consignee Address935 E SCOTTS AVE STOCKTON, CA 95203-3738.USA., STOCKTON CA95203 US
Notify Party NamePiedrafina Marble Inc.
Notify Party Address935 E SCOTTS AVE STOCKTON, CA 95203-3738.USA., US
Weight400000
Weight UnitK
Weight in KG400000
Quantity160
Quantity UnitPKG
Measure160
Measure UnitX
Country of OriginChina
Details400,000 kg
From port: Hong Kong, Hong Kong
To port: Port of Oakland, Oakland, California
Place of ReceiptHong Kong
Foreign Port of LadingHong Kong, Hong Kong
U.S. Port of UnladingPort of Oakland, Oakland, California
U.S. Destination PortPort of Oakland, Oakland, California
CommodityPOLISHED ARTIFICIAL MARBLE SLABS POLISHED ARTIFICIAL MARBLE SLABS POLISHED ARTIFICIAL MARBLESLABS POLISHED ARTIFICIAL MARBLE SLABS POLISHED ARTIFICIAL MARBLE SLABS POLISHED ARTIFICIAL MARBLE SLABS POLISHED ARTIFICIAL MARBLE SLABS POLISHEDARTIFICIAL MARBLE SLABS POLISHED ARTIFICIAL MARBLE SLABS POLISHED ARTIFICIAL MARBLE SLABS POLISHED ARTIFICIAL MARBLE SLABS POLISHED ARTIFICIAL MARBLE SLABS POLISHED ARTIFICIAL MARBLE SLABS POLISHED ARTIFICIAL MARBLE SLABS POLISHED ARTIFICIAL MARBLE SLABS POLISHED ARTIFICIAL MARBLE SLABS POLISHED ARTIFICIAL MARBLE SLABS POLISHED ARTIFICIALMARBLE SLABS POLISHED ARTIFICIAL MARBLE SLABS POLISHED ARTIFICIAL MARBLE SLABS
ContainerTGCU0053627
FCIU4156239
MSCU1709595
TEMU2063024
GLDU5051721
MEDU6049762
TGHU2811616
TRLU3964862
MEDU6007725
MEDU3705640
TGHU1828954
BMOU2769151
FCIU2000545
TGHU3017262
MEDU6873761
GATU1231786
MEDU3571053
MEDU6332725
TCLU2092067
MEDU3421475
Marks DescriptionPOLISHED ARTIFICIAL MARBLE SLABS POLISHED ARTIFICIAL MARBLE SLABS POLISHED ARTIFICIAL MARBLE SLABS POLISHED ARTIFICIAL MARBLE SLABS POLISHED ARTIFICIAL MARBLE SLABS POLISHED ARTIFICIAL MARBLE SLABS POLISHED ARTIFICIAL MARBLE SLABS POLISHED ARTIFICIAL MARBLE SLABS POLISHED ARTIFICIAL MARBLE SLABS POLISHED ARTIFICIAL MARBLE SLABS POLISHED ARTIFICIAL MARBLE SLABS POLISHED ARTIFICIAL MARBLE SLABS POLISHED ARTIFICIAL MARBLE SLABS POLISHED ARTIFICIAL MARBLE SLABS POLISHED ARTIFICIAL MARBLE SLABS POLISHED ARTIFICIAL MARBLE SLABS POLISHED ARTIFICIAL MARBLE SLABS POLISHED ARTIFICIAL MARBLE SLABS POLISHED ARTIFICIAL MARBLE SLABS POLISHED ARTIFICIAL MARBLE SLABS
Carrier NameCHINATRANS INTERNATIONAL LIMITED
Vessel NameMAERSK ESSEX
Voyage Number643N
Bill of Lading NumberCHIASZ2F16101172
Master Bill of Lading NumberMSCUC5753672
Lloyd's Code9458092
HTS CodesHTS 6802;HTS 4823
Etiketler : ABD dilim mermer ithalatçıları,hs code 6802910500 slab marble importers in US,
United States slab marble importer company,Amerika Birleşik Devletleri kalın dilim mermer
ithalatı yapan şirketler,ABD kalın dilim mermer ithalat talepleriABD mermer talepleri

Yorumlar - Yorum Yaz
Turkexim Importers Search Engine-import data,customs data,shipment records,importers,buyers,trade data,competitive intelligence