TURKEXIM

Importers Search Engine
  • https://www.facebook.com/turkishexportersdirectory
  • https://plus.google.com/+TurkEximCompanyDirectory
  • https://twitter.com/turkeximport

gtip no 110630900012 incir ezmesi ihracatı-2016


Türkiye'nin 2016 Yılında
İncir Ezmesi İhrac Ettiği Ülkeler


Etiketler : incir ezmesi,2016 Ocak-Mayıs,ihracat rakamları,ihracat yaptığımız ülkeler  | Tarih: 14 Temmuz 2016

ABD,İngiltere,Meksika ve Hindistan gümrük idarelerinin verilerine göre incir ezmesi ithalatı yapan firmaların

iletişim bilgilerini satın almak için bize info@ithalatihracat.biz e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Tablo 1:
2016 Yılı Ocak -Mayıs Döneminde İncir Ezmesi İhrac Ettiğimiz Ülkeler *


Ülke AdıÖlçü Adıİhracat Miktarıİhracat Dolar
ABDKG2.582.6973.891.296
MeksikaKG1.055.0801.405.243
İngiltereKG629.010853.425
AlmanyaKG314.680655.548
DanimarkaKG103.500161.315
FransaKG69.745155.837
UmmanKG63.00086.310
Suudi ArabistanKG24.00033.120
MaltaKG24.98532.304
HindistanKG12.01516.699
YunanistanKG5.00012.249
SırbistanKG7.0009.010
MacaristanKG4.5006.975
HollandaKG2.7906.799
AvustralyaKG4.0006.500
IrakKG5.0006.250
İsviçreKG2.8764.904
KuveytKG5674.536
LübnanKG1.9033.225
İsveçKG9901.241
İtalyaKG3961.058
MoldovaKG349595
İranKG173293
KırgızistanKG200192
Toplam4.914.4567.354.924
*TÜİK -Rapor tarihi:14/07/2016
Yorumlar - Yorum Yaz


Google Translate