TURKEXIM

Importers Search Engine
  • https://www.facebook.com/turkishexportersdirectory
  • https://plus.google.com/+TurkEximCompanyDirectory
  • https://twitter.com/turkeximport

zeytinyağı (GTİP 150910900013) ihracatı 2015 -DÜNYA

Türkiye'nin 2015 Yılında 150910900013 Gtip No
Zeytinyağı; Saf (ağırlık;2-5 kg'a kadar, ambalajlı) İhracatı 

Etiketler : saf zeytinyağı ,ithalatçıları,gtip no 150910900011 ,Türkiye'nin ihracatı,zeytinyağı ithal eden ülkeler,en fazla zeytinyağı ithalatı yapan ülkeler,zeytinyağı ithalatçısı ülkeler 
Zeyinyağı ithalatçı firma listesi için bize info@ithalatihracat.biz adresinden ulaşabilirsiniz.

Tablo 1: Türkiye'nin 2015 Yılında Gtip No 150910900013 İhracatı1
Birim : FOB Dolar
Ülke adıÖlçü adıİhracat Miktar İhracat DolarBirim Fiyat $
672.9313.347.6054,97
Suudi ArabistanKG207.6821.053.8465,07
ÇinKG60.413330.2685,47
SuriyeKG65.761269.9574,11
BAEKG33.811187.8715,56
KanadaKG35.453187.7985,30
Güney KoreKG38.220151.7453,97
AvustralyaKG32.381139.1744,30
JaponyaKG28.742129.3174,50
MalezyaKG21.417112.4435,25
ABDKG17.57599.4895,66
İranKG14.91279.8695,36
NorveçKG13.45465.7914,89
AvusturyaKG8.00851.5126,43
MakaoKG10.01051.0955,10
SingapurKG8.40847.7045,67
AlmanyaKG10.44047.5944,56
TayvanKG8.60843.2395,02
HindistanKG6.37033.2005,21
İsrailKG6.18831.0565,02
TaylandKG6.37027.2824,28
İsviçreKG2.93325.1208,56
BelçikaKG4.00422.8655,71
YemenKG5.09618.7603,68
MısırKG2.00218.0279,00
Trinidad ve TobagoKG2.83915.7945,56
KatarKG4.17015.5073,72
KazakistanKG2.91215.2005,22
GanaKG1.82010.6005,82
MyanmarKG2.09310.2874,91
HollandaKG1.72810.0235,80
Hong KongKG1.4568.6505,94
BahreynKG1.8208.6404,75
FilipinlerKG1.4206.6724,70
Rusya FederasyonuKG9105.4185,95
Kuzey Kıbrıs Türk Cum.KG1.0004.1174,12
ParaguayKG7533.9885,30
EndonezyaKG4551.8634,09
PakistanKG4301.5843,68
TürkmenistanKG2181.1885,45
GineKG2851.0563,71
Ege Serbest BölgesiKG1821.0005,49
UkraynaKG1829965,47
Toplam 672.9313.347.6054,97
Kaynak: 1 TÜİK
Yorumlar - Yorum Yaz


Google Translate