• https://www.facebook.com/turkishexportersdirectory
  • https://plus.google.com/+TurkEximCompanyDirectory
  • https://twitter.com/turkeximport

zeytinyağı(GTİP 150910900011) ihracatı 2015 -DÜNYA

Türkiye'nin 2015 Yılında 150910900011Gtip No
Zeytinyağı; Saf (ağırlık;1 kg.'a kadar, ambalajlı) İhracatı

 Etiketler : saf zeytinyağı ,ithalatçıları,gtip no 150910900011 ,Türkiye'nin ihracatı,zeytinyağı ithal eden ülkeler,en fazla zeytinyağı ithalatı yapan ülkeler,zeytinyağı ithalatçısı ülkeler 
Zeyinyağı ithalatçı firma listesi için bize info@ithalatihracat.biz adresinden ulaşabilirsiniz.

Tablo 1: Türkiye'nin 2015 Yılında 150910900011 Gtip NoSaf Zeytinyağı İhrac Ettiği Ülkeler1   
 Birim:
FOB / $/KG

Ülke adıÖlçü adıİhracat Miktarıİhracat DolarBirim Fiyat $/kg
Toplam 4.675.53225.101.7525,37
Suudi ArabistanKG878.4225.451.7156,21
ABDKG980.3834.837.0564,93
JaponyaKG747.3343.773.8935,05
ÇinKG232.0011.337.3975,76
SuriyeKG307.1481.216.0133,96
BAEKG135.884861.3416,34
AlmanyaKG110.603732.0916,62
KanadaKG134.490598.1904,45
İranKG87.822533.9296,08
MalezyaKG93.457533.7115,71
IrakKG109.466440.4684,02
MısırKG89.776417.9764,66
KuveytKG63.463412.6516,50
UkraynaKG60.769324.6425,34
BrezilyaKG65.715298.9154,55
UmmanKG41.627256.5906,16
EndonezyaKG38.129232.7996,11
YemenKG38.967216.1675,55
BahreynKG34.377207.9796,05
TayvanKG35.265206.1585,85
Güney KoreKG35.147193.0395,49
AzerbaycanKG27.260168.8766,20
NorveçKG28.718167.1045,82
KatarKG21.417143.0586,68
NijeryaKG20.333133.3466,56
SingapurKG21.641115.9805,36
HollandaKG20.728113.0935,46
Rusya FederasyonuKG11.57895.1668,22
BelçikaKG17.06791.9955,39
AvustralyaKG15.94886.0895,40
Bosna-HersekKG13.67267.3794,93
FilipinlerKG11.89564.4575,42
İsviçreKG10.96060.7065,54
SeyşellerKG10.92057.2535,24
KazakistanKG9.37155.1485,88
CibutiKG9.95652.3115,25
MyanmarKG6.46239.5416,12
SudanKG11.05739.4883,57
GanaKG6.39836.4785,70
Ekvator GinesiKG7.20736.0695,00
DanimarkaKG4.02832.7098,12
MauritiusKG5.43332.2605,94
BarbadosKG5.82430.6105,26
TürkmenistanKG4.38124.9725,70
BangladeşKG4.23223.8585,64
İngiltereKG3.00618.0926,02
Trakya Serbest BölgesiKG3.50417.8365,09
İsrailKG3.27817.5505,35
 Kaynak:1TÜİK
Yorumlar - Yorum Yaz


Google Translate