TURKEXIM

Importers Search Engine
  • https://www.facebook.com/turkishexportersdirectory
  • https://plus.google.com/+TurkEximCompanyDirectory
  • https://twitter.com/turkeximport

taze portakal ithal eden ülkeler

Türkiye'den Taze Portakal İthal Eden Ülkeler (2015)


Etiketler : taze portakal,ithal eden ülkeler,ithlatçıları,ithalatçı ülkeler
Taze portakal ithal eden firmaların iletişim bilgilerini ücretli satın almak için info@ithalatihracat.biz
adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Tablo 1: Türkiye'den 2015 Yılında Taze Portakl İthal Eden Ülkeler

Ülke adıÖlçü adıİhracat Miktar  İhracat Dolar
Toplam 332.810.965167.201.916
IrakKG139.112.94068.462.289
Rusya FederasyonuKG103.843.09755.022.679
UkraynaKG26.773.54513.944.753
GürcistanKG17.297.4918.080.049
RomanyaKG6.200.8602.622.842
AzerbaycanKG5.035.5782.555.199
SuriyeKG4.116.1101.992.450
BelarusKG4.021.2761.897.211
Suudi ArabistanKG2.724.5481.612.773
ÖzbekistanKG2.364.6171.199.851
TürkmenistanKG2.156.094954.365
BulgaristanKG2.258.789912.575
BAEKG1.748.410895.614
AlmanyaKG1.277.274702.565
MoldovaKG1.523.200682.756
SırbistanKG1.360.007666.498
Bosna-HersekKG1.559.679558.758
LitvanyaKG1.014.130529.051
LetonyaKG1.084.911379.921
İngiltereKG671.046322.364
PolonyaKG735.533302.554
SingapurKG574.558292.673
MakedonyaKG663.745278.913
KazakistanKG574.215249.177
Çek CumhuriyetiKG427.814219.526
AvusturyaKG312.168204.206
HollandaKG425.383202.984
KırgızistanKG370.653181.263
MalezyaKG271.835129.872
TacikistanKG231.673105.331
KuveytKG189.84096.538
KanadaKG130.32682.716
Hong KongKG156.60073.334
FinlandiyaKG133.82068.096
İtalyaKG175.80067.100
KatarKG107.21065.774
EstonyaKG110.98860.836
Mersin Serbest BölgesiKG115.00052.335
NorveçKG99.19148.699
İsveçKG104.08047.927
MacaristanKG92.00046.950
FransaKG53.91638.528
İspanyaKG87.20032.687
KosovaKG87.02432.064
MayotteKG25.00026.792
SudanKG44.34025.689
MauritiusKG40.26023.540
HindistanKG45.90022.950
SlovakyaKG51.70021.995
YunanistanKG47.65119.844
DanimarkaKG38.10017.244
İsviçreKG28.59612.985
UmmanKG30.18012.435
KaradağKG22.99210.984
PakistanKG19.0009.500
BelçikaKG15.3109.402
BahreynKG12.0456.191
SlovenyaKG3.8721.841
Güney Afrika CumhuriyetiKG2.3001.820
AfganistanKG2.7301.794
ArnavutlukKG3.4201.204
HırvatistanKG3.3951.060


Google Translate