TURKEXIM

Importers Search Engine
  • https://www.facebook.com/turkishexportersdirectory
  • https://plus.google.com/+TurkEximCompanyDirectory
  • https://twitter.com/turkeximport
 
  Dış Ticaret Haberleri

alüminyum sandviç panel ihracat fiyatları 2015

Alüminyumdan Sandviç Panel İhracat Fiyatları 2015 


Etiketler : alüminyum sandviç panel,ihracat fiyatları 2015,gtip no 761090900012
Alüminyum sandviç panel ilgili aramalar : sandviç panel ihracatısandviç panel firmaları
metal sandviç paneller ihracat fiyatları 2015

Tablo -1 : Gtip No 761090900012 Alüminyım Sandviç Panel İhracat Fiyatları (2015 Yılı-FOB Fiyat) 

Ülke adıÖlçü adıİhracat Miktar  İhracat DolarBirim Fiyat $/kg (FOB Değer)
Toplam KG 1.745.2805.614.3413,22
TürkmenistanKG690.1352.461.7623,57
IrakKG331.772868.6662,62
SırbistanKG144.555441.2943,05
CezayirKG45.137310.0296,87
AzerbaycanKG80.625289.2263,59
GürcistanKG63.936203.2763,18
İranKG69.302122.3361,77
Bosna-HersekKG34.599120.4773,48
Kuzey Kıbrıs Türk Cum.KG45.051109.6302,43
RomanyaKG28.543105.7743,71
ArnavutlukKG46.35084.7841,83
AvustralyaKG7.48147.1056,30
Ege Serbest BölgesiKG24.11046.9311,95
NorveçKG10.20442.0394,12
SuriyeKG22.36037.1861,66
GanaKG11.76535.2843,00
TunusKG5.91735.2015,95
FransaKG5.79124.8254,29
AlmanyaKG4.23020.7394,90
LitvanyaKG5.00620.2294,04
Rusya FederasyonuKG4.76719.9154,18
Çek CumhuriyetiKG5.69518.5563,26
BelçikaKG1.02416.16115,78
BulgaristanKG10.79315.1661,41
MakedonyaKG13.58414.6841,08
HırvatistanKG4.35614.3153,29
PakistanKG99212.44612,55
UkraynaKG1.85411.7146,32
Antalya Serbest BölgesiKG2.29211.6675,09
KosovaKG4.73910.7412,27
Kocaeli Serbest BölgesiKG1.4969.3436,25
BAEKG2.6119.1253,49
TacikistanKG1.3456.4824,82
LiberyaKG4.6954.3200,92
UmmanKG2.0903.8971,86
NijeryaKG4.4383.0970,70
KazakistanKG5992.4654,12
LibyaKG3722.2766,12
Bursa Serbest BölgesiKG5050310,06
Kayseri Serbest BölgesiKG5003310,66
HollandaKG1001971,97
FasKG191477,74