TURKEXIM

Importers Search Engine
  • https://www.facebook.com/turkishexportersdirectory
  • https://plus.google.com/+TurkEximCompanyDirectory
  • https://twitter.com/turkeximport

sandviç panel fiyatları 2015- TÜRKİYE

 2015 Yılı Sandviç Panel İhracat Fiyatları


Etiketler : demir veya çelikten sandviç panel,ihracat fiyatları,2015 
sandviç panel ile ilgili aramalar: sandviç panel ihracatı, sandviç panel firmaları

Tablo 1-
 Türkiye'nin 2015 Yılında Gtip 730890980016 Demir Çelikten Sandviç Panel İhracat Fiyatları


Ülke adıÖlçü adıİhracat Miktar 1İhracat DolarBirim Fiyat $/kg
(FOB Değer
27.212.44947.496.9001,75
IrakKG11.133.60716.830.6071,51
KazakistanKG2.259.5777.475.2373,31
İranKG3.307.1734.415.0171,33
TürkmenistanKG1.939.4833.475.6821,79
AzerbaycanKG1.088.3092.364.4872,17
GürcistanKG1.270.2982.254.0241,77
Kuzey Kıbrıs Türk Cum.KG1.062.0301.513.4391,43
CezayirKG857.0311.308.6271,53
LübnanKG687.5551.120.1001,63
ÜrdünKG222.149496.0002,23
İsrailKG275.258482.5711,75
Mersin Serbest BölgesiKG279.006460.1761,65
Suudi ArabistanKG196.839456.9542,32
LibyaKG183.720420.0812,29
Ege Serbest BölgesiKG121.037402.7443,33
AfganistanKG111.125294.0622,65
KamerunKG225.060285.5401,27
Bursa Serbest BölgesiKG144.683260.0891,80
SuriyeKG158.469247.4691,56
SenegalKG146.604236.8281,62
AlmanyaKG107.786215.5492,00
ÇadKG112.725202.0201,79
Kocaeli Serbest BölgesiKG196.128194.5010,99
BulgaristanKG61.632181.3442,94
KenyaKG80.875169.4332,09
KatarKG66.933124.7351,86
Çorlu Avrupa Serbest BölgesiKG61.097102.6531,68
ÖzbekistanKG19.92797.9594,92
AngolaKG64.49097.1571,51
HindistanKG45.86792.9942,03
KosovaKG74.96083.4551,11
Antalya Serbest BölgesiKG32.60482.4792,53
Kongo Demokratik CumhuriyetiKG57.53581.7151,42
SudanKG56.34078.5601,39
Fildişi KıyısıKG55.98077.9321,39
TacikistanKG29.69063.3082,13
NijeryaKG39.68959.4981,50
UgandaKG22.25759.0372,65
Rusya FederasyonuKG18.81756.8353,02
MısırKG38.59656.5521,47
MakedonyaKG39.08054.2291,39
PakistanKG45.85053.3691,16
Kayseri Serbest BölgesiKG26.11545.4891,74
EtiyopyaKG18.49140.8382,21
NijerKG13.08937.8132,89
HollandaKG7.49032.8064,38
FransaKG6.34027.9514,41
NorveçKG19.93025.9141,30
SingapurKG13.28521.0471,58
İstanbul Endüstri ve Tic.Serb.Böl.KG14.54319.0521,31
Denizli Serbest BölgesiKG6.55015.5392,37
ZambiaKG9.24014.1971,54
Samsun Serbest BölgesiKG19.50514.1890,73
FasKG9.38213.8221,47
KongoKG9.68013.4501,39
İngiltereKG3.75411.3813,03
BelçikaKG4.03410.8512,69
MauritiusKG5.48010.6721,95
MaliKG6.28810.5991,69
AvusturyaKG3.1008.9702,89
GanaKG4.1357.5091,82
LiberyaKG3.7606.7371,79
SurinamKG7506.2078,28
Bosna-HersekKG1.8263.4211,87
MaltaKG1.7403.0571,76
İsviçreKG1.3392.9762,22
CibutiKG9642.1472,23
Ekvator GinesiKG1.2751.2460,98
MoldovaKG4991.2222,45
KanadaKG6009581,60
UmmanKG2904991,72
ArnavutlukKG2004052,03
BAEKG5603990,71
Burkina FasoKG2052991,46
VietnamKG1391901,37
1Kaynak :TÜİK
Yorumlar - Yorum Yaz


Google Translate