TURKEXIM

Importers Search Engine
  • https://www.facebook.com/turkishexportersdirectory
  • https://plus.google.com/+TurkEximCompanyDirectory
  • https://twitter.com/turkeximport

çipura ihracatı

Türkiye'nin 2014 Yılında Çipura İhracatı


Etiketler :çipura,ihracat,ihracat ettiğimiz ülkeler,ihracat miktarı,2014 yılı

GTİP NO 30285300000 çipura (Sparus aurata); taze veya soğutulmuş

Tablo 1: Türkiye'nin Çipura İhrac Ettiği Ülkeler (2014 Yılı)
Ülke adıÖlçü adıİhracat Miktarı İhracat Dolar
Rusya FederasyonuKG3.918.18321.731.195
HollandaKG3.667.24520.801.940
İtalyaKG3.624.85219.287.676
İspanyaKG3.454.48718.873.669
LübnanKG3.318.31416.631.686
BAEKG1.441.1708.671.866
İngiltereKG1.327.1547.653.712
AlmanyaKG722.3264.031.787
UkraynaKG416.8802.340.406
ÜrdünKG352.6202.012.486
ABDKG225.8621.512.320
Kuzey Kıbrıs Türk Cum.KG234.9281.295.662
RomanyaKG188.0581.151.673
PortekizKG190.9501.097.535
İsrailKG178.6901.076.668
SuriyeKG205.120981.803
İsviçreKG113.300882.315
KuveytKG111.590646.604
PolonyaKG98.200544.623
YunanistanKG42.371232.514
FransaKG38.974231.100
KatarKG36.109223.363
GürcistanKG17.789116.467
KanadaKG16.540100.551
KazakistanKG12.12596.754
Güney KoreKG11.40065.945
Suudi ArabistanKG8.12248.699
SlovenyaKG3.92033.587
BahreynKG3.75022.405
IrakKG2.12515.794
AfganistanKG2.02513.970
BulgaristanKG2.52011.165
BelarusKG1.1588.305
AzerbaycanKG6106.237
Çek CumhuriyetiKG5043.187
TürkmenistanKG100839
Toplam23.990.071132.456.508

Yorumlar - Yorum Yaz


Google Translate