TURKEXIM

Importers Search Engine
  • https://www.facebook.com/turkishexportersdirectory
  • https://plus.google.com/+TurkEximCompanyDirectory
  • https://twitter.com/turkeximport

sünger taşı ihracatı

 Türkiye'nin 2014
Yılında Sünger Taşı İhracatı

Etiketler : Türkiye,2014,sünger taşır,ihracat,ihrac ettiğimiz ülkeler, ihracatçıları,ihracat miktarı,ihracat değeri,pazarı

« Gtip No 251310000000 sünger taşı »


»Dünyadaki
Sünger Taşı İhracatçıları 

1.Japonya
2.Türkiye
3.ABD

» Dünyadaki
Sünger Taşı İthalatçıları

1.Çin
2.Güney Kore
3.Hollanda
 

» Türkiye'nin Sünger Taşı İhrac Ettiği Ülkeler 

Ülke adıÖlçü adıİhracat Miktar 1İhracat Dolar
ÇinKG36.669.4962.781.175
BangladeşKG19.411.9001.573.461
PakistanKG13.762.0001.091.849
İtalyaKG3.996.512462.112
TunusKG5.019.300435.776
VietnamKG4.859.444375.766
MısırKG4.069.500332.583
HindistanKG3.824.618306.018
Kuzey Kıbrıs Türk Cum.KG10.070.993269.029
İngiltereKG1.991.924256.288
FasKG2.287.601203.988
KuveytKG1.918.519182.119
GürcistanKG5.950.814178.840
IrakKG2.962.802174.022
KamboçyaKG2.161.213166.435
LesothoKG1.579.500144.701
Sri LankaKG1.361.000122.742
PolonyaKG606.20269.873
FransaKG357.21065.096
BAEKG698.47653.223
UmmanKG776.00051.762
MadagaskarKG480.00048.368
MauritiusKG426.44046.045
ABDKG374.25044.792
PortekizKG235.20036.038
FilipinlerKG367.23731.044
İsrailKG376.00029.811
KenyaKG203.41529.253
UkraynaKG150.00027.012
Hong KongKG325.79724.674
MakedonyaKG120.00022.916
AlmanyaKG49.83520.454
LübnanKG248.50018.879
TayvanKG230.00017.007
Dominik CumhuriyetiKG106.00015.572
JaponyaKG129.25014.777
TanzanyaKG79.80013.427
BrezilyaKG95.25013.370
ÜrdünKG67.50011.969
RomanyaKG143.0679.870
EndonezyaKG104.5009.651
Güney Afrika CumhuriyetiKG64.0008.832
TürkmenistanKG116.0748.706
SuriyeKG50.0008.209
BulgaristanKG64.0007.864
KosovaKG63.5105.815
İspanyaKG40.0005.338
Yumurtalık Serbest BölgesiKG69.8035.236
BelçikaKG36.0004.839
AzerbaycanKG64.8554.700
İrlandaKG58.4564.384
LibyaKG92.0004.118
BahreynKG32.0003.776
TaylandKG28.0003.426
DanimarkaKG7.0003.396
İsviçreKG3.0003.184
CezayirKG42.0823.156
İsveçKG24.0002.670
İranKG12.6132.495
SlovakyaKG21.5002.283
Güney KoreKG13.4202.250
Suudi ArabistanKG25.2102.017
ArnavutlukKG16.0361.848
AvustralyaKG17.0001.530
HırvatistanKG5.000475
YunanistanKG2.493187
KolombiyaKG1.800135
MacaristanKG1.760132
EstonyaKG1.667125
KazakistanKG1.600120
Yıl Toplamı129.621.9449.883.033

«» Çin,Bangladeş,Pakistan,İtalya,Vietnam,Hindistan,İngiltere ,Fas,Kuveyt,
Gürcistan,Polonya,Fransa,ABD,Ukrayna,İspanya,BAE,Kenya,Almanya,Tayvan,
Japonya,Tanzanya,Brezilya,Ürdün,Tayland,Belçika,İsviçre,Kazakistan,Avustralya,
Kolombiya,Macaristan sünger taşı ithalatçı firmaların iletişim bilgilerine[info@ithalatihracat.biz
e-posta adresinden ücretli olarak erişebilirsiniz.«»



Google Translate