TURKEXIM

Importers Search Engine
  • https://www.facebook.com/turkishexportersdirectory
  • https://plus.google.com/+TurkEximCompanyDirectory
  • https://twitter.com/turkeximport

karnabahar ihracatı -TÜRKİYE

Türkiye'nin 2014 Yılında
Karnabahar İhracatı


Etiketler : karnabahar ,ihracatı,ihrac ettiğimiz ülkeler,2014 yılı


 Karnabahar Gümrük Tarife istatistik Pozisyonları 

  1. Gtip 070410000011 - Karnabahar (taze/soğutulmuş)
  2. Gtip 071080950014 - Karnabahar (dondurulmuş)
  3. Gtip 071290900018 - Karnabahar (kurutulmuş)
  4. Gtip 120991800017 - Karnabahar tohumu 

Tablo 1: Türkiye'nin 2014 Yılında Gtip No 070410000011 İhrac Ettiği Ülkeler 1

Ülke adıÖlçü adıİhracat Miktarıİhracat Dolar
2.256.042932.137
Rusya FederasyonuKG280.610366.376
GürcistanKG1.010.221302.767
SuriyeKG521.38783.476
MoldovaKG82.26345.935
Kuzey Kıbrıs Türk Cum.KG116.04142.503
AzerbaycanKG78.30729.084
UkraynaKG22.72215.238
BulgaristanKG29.19014.093
IrakKG76.0709.506
RomanyaKG14.9715.904
KazakistanKG6.7205.259
Bosna-HersekKG5.3103.895
SırbistanKG4.2402.840
AlmanyaKG4.6001.986
TürkmenistanKG8051.610
Ege Serbest BölgesiKG500553
İzmir Serbest BölgesiKG450508
AvusturyaKG735493
MakedonyaKG900111
Yıl Toplamı2.256.042932.137

1
TÜİK-Rapor tarihi:08/12/2015

Yorumlar - Yorum Yaz


Google Translate