TURKEXIM

Importers Search Engine
  • https://www.facebook.com/turkishexportersdirectory
  • https://plus.google.com/+TurkEximCompanyDirectory
  • https://twitter.com/turkeximport

Türkiye'nin 2014 Yılında Ahşap Elbise Askısı İhracatı

Etiketler : Türkiye'nin ahşap elbise askıları ihracatı,gtip no ahşap askı elbisesi,gtip no 442110000000,ahşap elbise askıları ihracatı yaptığımız ülkeler, Almanya'ya elbise askısı ihracatı ,askı ihracatı
Ahşap Elbise Askısı İhracatı
Gtip No 442110000000 - Elbise askıları; ahşap

Türkiye 2014 yılında 1 milyon 750 bin 581 ABD dolar ahşap elbise askısı ihrac etmiştir.

Türkiye 2013 yılında 1 milyon 812 bin ABD doları ahşap elbise askısı ihrac etmiştir.

ÜlkeÜlke adıÖlçü adıİhracat Miktar 1İhracat Miktar 2İhracat Dolar
Toplam235.7652.266.1771.750.581
235.7652.266.1771.750.581
4AlmanyaKG/ADET16.043154.287256.932
632Suudi ArabistanKG/ADET68.215534.163153.836
1FransaKG/ADET9.37971.532148.802
78AzerbaycanKG/ADET10.29975.081139.217
75Rusya FederasyonuKG/ADET8.70666.091116.821
9YunanistanKG/ADET5.48352.67592.550
220MısırKG/ADET24.711585.32987.271
612IrakKG/ADET14.409122.13455.601
98SırbistanKG/ADET3.48832.28750.081
616İranKG/ADET6.94353.49045.756
5İtalyaKG/ADET3.30726.80942.620
80TürkmenistanKG/ADET4.27932.35236.870
3HollandaKG/ADET6.75227.23236.687
66RomanyaKG/ADET2.41924.07836.335
92HırvatistanKG/ADET3.19911.35635.772
636KuveytKG/ADET1.45523.93533.027
72UkraynaKG/ADET7.11836.20427.256
388Güney Afrika CumhuriyetiKG/ADET1.5659.01422.161
60PolonyaKG/ADET2.74110.17121.995
64MacaristanKG/ADET8347.56119.284
68BulgaristanKG/ADET4.09782.96818.088
76GürcistanKG/ADET2.25414.99717.876
216LibyaKG/ADET1.12114.73216.879
601Kuzey Kıbrıs Türk Cum.KG/ADET2.21410.46816.820
79KazakistanKG/ADET2.00714.12615.946
96MakedonyaKG/ADET1.1126.47614.797
93Bosna-HersekKG/ADET64811.18013.253
647BAEKG/ADET5154.35113.098
640BahreynKG/ADET5704.00012.730
83KırgızistanKG/ADET2.34222.48511.819
960Antalya Serbest BölgesiKG/ADET5741.0189.354
404KanadaKG/ADET5324.9079.155
95KosovaKG/ADET2.81319.3327.789
8DanimarkaKG/ADET2402.8107.717
963Ege Serbest BölgesiKG/ADET5814.1097.419
30İsveçKG/ADET4313.1006.999
624İsrailKG/ADET6195.2656.896
628ÜrdünKG/ADET2912.5605.887
17BelçikaKG/ADET6994.9965.603
6İngiltereKG/ADET2643904.965
32FinlandiyaKG/ADET1357004.741
276GanaKG/ADET324574.739
208CezayirKG/ADET808004.625
11İspanyaKG/ADET1.41010.7504.182
70ArnavutlukKG/ADET1.0144.6313.778
660AfganistanKG/ADET4503.5003.420
649UmmanKG/ADET871.9023.350
324RuandaKG/ADET454573.005
46MaltaKG/ADET6336.8832.818
63SlovakyaKG/ADET1.5879.4302.696
81ÖzbekistanKG/ADET1971.1872.668
39İsviçreKG/ADET2558842.450
236Burkina FasoKG/ADET5779122.336
61Çek CumhuriyetiKG/ADET2521.0512.335
38AvusturyaKG/ADET1271.5991.893
54LetonyaKG/ADET4721.7061.867
608SuriyeKG/ADET5684.7021.778
53EstonyaKG/ADET4066.7381.747
644KatarKG/ADET829001.674
204FasKG/ADET2871.8481.644
400ABDKG/ADET4212.0831.372
97KaradağKG/ADET1761.5041.352
690VietnamKG/ADET2754701.209
212TunusKG/ADET1129331.115
604LübnanKG/ADET2661.3031.017
716MoğolistanKG/ADET412.125638
248SenegalKG/ADET24188462
288NijeryaKG/ADET65250460
18LüksemburgKG/ADET5130443
346KenyaKG/ADET1204.078422
330AngolaKG/ADET19300406
314GabonKG/ADET81196399
82TacikistanKG/ADET49140308
74MoldovaKG/ADET72600270
55LitvanyaKG/ADET1020188
475CuraçaoKG/ADET9100165
224SudanKG/ADET12350156
91SlovenyaKG/ADET1830142
720ÇinKG/ADET18260135
512ŞiliKG/ADET321112
972Yumurtalık Serbest BölgesiKG/ADET48100


Google Translate