TurkExim

Importers Search Engine
  • https://www.facebook.com/turkishexportersdirectory
  • https://plus.google.com/+TurkEximCompanyDirectory
  • https://twitter.com/turkeximport

blok mermer ithalatçıları-HİNDİSTAN

Hindistan Blok Mermer ve Traverten İthalatçıları



 Örnek Hindistan Blok Mermer İthalatçı Firma Konşimentosu

Date26.06.2012
Shipper NameExtraccion De Travertinos Y Marmole
Shipper AddressEMPARAN NO. 418, 1ER PISO COLONIA C, VERACRUZ VER 91700 MEXICO
Consignee NameKargwal Enterprises Pvt Ltd
Consignee AddressSURVEY NO.269/1/1/1/13, VILLAGE ATH, SILVASSA DN 396235 INDIA
Notify Party NameKargwal Enterprises Pvt Ltd
Notify Party AddressSURVEY NO.269/1/1/1/13, VILLAGE ATH, SILVASSA DN 396235 INDIA
Weight377097
Weight UnitKG
Weight in KG377097.0
Quantity26
Quantity UnitPKG
Measure145
Measure UnitCM
Country of OriginMexico
Details377,097.0 kg
From port: Freeport, Grand Bahama I, Bahamas
To port: Port of Virginia, Norfolk, Virginia
Place of ReceiptVeracruz
Foreign Port of LadingFreeport, Grand Bahama I, Bahamas
U.S. Port of UnladingPort of Virginia, Norfolk, Virginia
U.S. Destination PortPort of Virginia, Norfolk, Virginia
CommodityBlocks De Marmol Marble Blocks M 44 Marble/Travertine: Crude Or R/T \N Marble/Travertine: Crude Or R/T 50 Marble/Travertine: Crude Or R/T Blocks De Marmol Marble Blocks M 31, M \N41 Blocks De Marmol Marble Blocks M 25, M Marble/Travertine: Crude Or R/T Marble/Travertine: Crude Or R/T \N Blocks De Marmol Marble Blocks M 28, M 42 Marble/Travertine: Crude Or R/T Marble/Travertine: Crude Or R/T \N Blocks De Marmol Marble Blocks M 19 Marble/Travertine: Crude Or R/T \N Marble/Travertine: Crude Or R/T Blocks De Marmol Marble Blocks M 16 \N Marble/Travertine: Crude Or R/T 51 Marble/Travertine: Crude Or R/T Blocks De Marmol Marble Blocks M 45, M \N54 Marble/Travertine: Crude Or R/T Blocks De Marmol Marble Blocks M 33, M Marble/Travertine: Crude Or R/T \N Marble/Travertine: Crude Or R/T Marble/Travertine: Crude Or R/T Blocks De Marmol Marble Blocks M 30, M 3 7 \N Marble/Travertine: Crude Or R/T Blocks De Marmol Marble Blocks M 39, M Marble/Travertine: Crude Or R/T 53 \N Marble/Travertine: Crude Or R/T Marble/Travertine: Crude Or R/T 52 Blocks De Marmol Marble Blocks M 32, M \N38 Blocks De Marmol Marble Blocks M 35, M Marble/Travertine: Crude Or R/T Marble/Travertine: Crude Or R/T \N4 Marble/Travertine: Crude Or R/T Blocks De Marmol Marble Blocks M 24, M 3 Marble/Travertine: Crude Or R/T \N40 Marble/Travertine: Crude Or R/T Blocks De Marmol Marble Blocks M 26, M Marble/Travertine: Crude Or R/T \N Blocks De Marmol Marble Blocks M 20 Marble/Travertine: Crude Or R/T
ContainerCAXU6081791
CLHU2432094
FSCU3797303
FSCU7373324
MEDU1342377
MEDU2890797
MEDU3007995
MSCU1659046
MSCU3382520
MSCU3771179
MSCU6476686
MSCU6874099
TCKU3195910
TRHU1518441
TTNU1616663
Carrier NameMSC-MEDITERRANEAN SHIPPING COMPANY S A
Vessel NameMSC BUSAN
Voyage Number1219P
Bill of Lading NumberMSCUM3924521
Lloyd's Code9289087
HTS CodesHTS  251512


Hindistan'da 2015 yılında gtip 251512 (mermer ve traverten;testere

İle yahut başka
surette dikdörtgen şeklinde (kare dahil) bloklar veya kalın

dilimler halinde
sadece kesilmiş) ithalatçı firmaların iletişim bilgilerini satın

alMak bize  | İLETİŞİM| sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Etiketler: Hindistan,blok mermer ve traverten,ham mermer ve traverten,ekosen,ithalatçı,ithalatçıları,ithalatçılar,ithalat yapan firmalar listesi,ithal eden firmalar,
ithal eden şirketler,ithal eden ülkeler,ithalatçı şirketler,ithalatçı firmalar,ithalat şirketleri,ithalat firmaları,ithalat ihracat firmaları,ithalat ihracat  şirketleri,ithalat
ihracat yapan firmalar,ithalat ihracat yapan şirketler,yurtdışı alıcıları,yurtdışında ithalat yapan firmalar,yurtdışı ithalat firmaları

Yorumlar - Yorum Yaz


Google Translate