• https://www.facebook.com/importersearchengine
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905543163964
  • https://twitter.com/importersearch
  • https://www.instagram.com/importerssearchengine/
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
TurkExim - importers,database,list,directory

Gıda Ürünleri İthalatçıları-ÇİN


Çin'deki Genel Gıda İthalatı Yapan Firma Listesi 
Source: www.larissa-chamber.gr

           Company name

Email

Website

Shenzhen Century Haimao Investment Co.,Ltd1154204883@qq.comhttp://www.yumguy.com/
Beijing Zhongtaijiye Trade Co.,LtdZTJYFOODS@126.comhttp://www.ztjyfoods.com/
Beijing Longevity International Trading Co.,Ltdsales@rjjf.cnhttp://www.rjjf.cn/
 aprilgourmet@163.comhttp://www.aprilgourmet.com/
Beijing April Gourmet Co.,Ltd 
Kondor SA Beijingaris@kondorsa.netwww.kondorsa.net
Olympia Foods Co Ltdesther@athinafoods.com               
Sinodis (Shanghai) Co.,Ltdhftsang@sinodis.com.cnhttp://www.sinodis.com.cn/
Shanghai Gaofu Foods Co.,Ltd   minniexu@gaofufoods.comhttp://www.cheesepark.com/
    GOODWELL CHINAshirley@goodwellchina.comwww.goodwellchina.com
Brightview (Shanghai) Limitedjiahesh@sh163.netwww.chefonline.com.cn
Finigate (Shanghai) Co.,Ltdrocky.wu@finigate.comwww.finigate.com
 hanrui@crvanguard.com.cn 
Ole' http://www.crvole.com.cn/ole/
Supermarket&BLT Supermarket  
(Brand of China Resources Vanguard Co.Ltd.)  
  
Shanghai Ted Foodstuffs Development Co.,Ltdcorona@ted-foods.comwww.eurocity.com.cn
Shenzhen Longchi Industrial Co.,Ltd Info@happyfoodchina.cnhttp://www.longchi.cn
(Shanghai agent office-SHANGHAI HAPPY FOOD CO., LTD. )
 
Well Ocean Foods (Shanghai) Co.,Ltdwelloceansh@yahoo.com.cnhttp://www.wilsonfoods.com.hk/
 kaisa1975@hotmail.comhttp://cortti.com/en/
Shanghai Cortti Food Co.,Ltd
 
The Store Corporationxuyan1@yihaodian.comhttp://www.yihaodian.com
Shanghai Waigaoqiao Free Zone United Development Co.,Ltdservice@shftz.comhttp://www.shftz.com/
Shanghai Orient International (Holding)Co.,Ltdbusiness@oih.com.cnwww.oih.com.cn
Shanghai Joysun Group Co.,Ltd.business@joysungroup.comhttp://www.joysungroup.com
Shanghai Kingfood's Condiment Co.,Ltdkingfoods@kingfoods.com.cn  http://www.kingfoods.com.cn/
Shanghai Moli Food Co.,Ltdchen@molifood.comhttp://www.molifood.com/index.htm
Shanghai Liangyou Groupshly@shliangyou.comhttp://shliangyou.com
Shanghai Jiali Food Industry Co., Ltd http://kogskfi.cn.gongchang.com/
Shanghai Nisshin Oil Co.,Ltd http://www.nisshin-oillio.com.cn 
http://nisshinoillio.cn.alibaba.com/
Shanghai Kerry Food Industries Co.,Ltd http://shanghaijiali.cn.gongchang.com/
Beijing Zhongqi Huaye Foods Co., Ltdinfo@starfinefoods.com.cnwww.starfinefoods.com.cn
Beijing China Grains and Oils Group Corporationcgog@cgog.comhttp://www.cgog.com.cn/ehome.asp
Beijing Golden Olive International Trading Co.,Ltdganlan2004_1@163.comhttp://www.ganlan.cn/
Beijing Shengli Food Co.,Ltd http://www.just-mart.com/enindex.asp
Beijing Olive Branch Trading Co.,Ltd www.oliveoil.net.cn
Beijing Dongfang Wanhua Int.Trading Co.,Ltd http://www.dongfangwanhua.net
Tianjin Foodstuffs Imp. & Exp. Co., Ltdtf-office@mail.tianfood.com.cnhttp://www.tianfood.com
Hubei Provincial Cereals Oils& Foodstuffs I/E (Group) Corporation info@hbcofco.comhttp://www.hbcofco.com/e_index.asp
Anhui Sonlon Trading Co.,Ltdsoloncn@sina.com   www.solonah.com
Wenzhou Aegean Trade Co.,Ltd  
Zhuhai CQS Foods Co.,Ltd http://www.cqsfoods.com/zh-CN/index.html
Dalian jingwei Sunshine Commercial Trading Co.,Ltdoliveoil517@163.comhttp://www.jwyg.cn/
Foodgear Industrial Int. Ltdinfo@foodgears.com.hkhttp://www.foodgears.com.hk/about.php
Unistone Olive Oil Trading Co., Ltd. Fuzhouinfo@ganlanyou.cnwww.ganlanyou.cn
Shandong Laiyang Luhua Group http://www.luhua.cn
Qingdao King Oliva Co.,Ltdmail@kingoliva.comhttp://www.kingoliva.com
Gremount International Co.,Ltdinfo@gremount.com.cn http://www.gremount.com.cn
xinjunguo@263.net
 
 
 
 
Ningbo Native Produce & Animal By- nbx@163.com 
products Imp. & Exp. Corp.
Shandong Wonderful Industrial Group  nprotein@yahoo.cnhttp://www.chinaprotein.com.cn/
Co. Ltd.
Ningbo Jiujiu Trade Co., Ltd.  
Guangdong Zhongshan Food & Aquatic shuichu@shuichu.comhttp://www.shuichu.com
I&E Group Corp.
 
OJ Foods (Shanghai) Co., Ltdrosieqin@ojf-group.com.cn 
Xiamen Tea Imp. & Exp. Co. Ltdxmtea@public.xm.fj.cn http://www.china-xmtea.com
seadyke@china-xmtea.com, 
webmaster@xmtea.com.cn,
 
Yunnan Yinjian Corporationyjfoods@chinayinjian.comhttp://www.chinayinjian.com
Anhui Sinoresource Co. Ltd.import@sinoresource.com.cn http://www.sinoresource.com.cn
export@sinoresource.com.cn 
factory@sinoresource.com.cn
Anhui Guorun Tea Industrial Co. Ltd.info@runsitea.comhttp://www.runsitea.com
Chengdu Niukailai Trading Co. Ltd. http://www.ihstra.com
Guangdong Native Produce Imp. & Exp. Corp. (Group)zb@gdnp.com.cn http://www.gdnp.com.cn
stcrsb@gdnp.com.cn
 
 
Suzhou Everfortune Imp. & Exp. Co. Ltdmain@sinochemsuzhou.comhttp://www.szeverfortune.com 
http://www.pipingchina.com 
http://www.kompass.com/c/everfortune
Gansu Hualing Industrial Groupmwj@casein-hualing.com http://www.casein-hualing.com 
milk@casein-hualing.comhttp://www.casein.cn
  
Linyi Guanchang Foodstuff Co. Ltd.trade@healthygarlic.com http://www.healthygarlic.com
guanchang18@yahoo.com.cn 
yangzijiang88@hotmail.com
Beijing Baiyuanhe Business Co., Ltddayi_sh @vip.163.comwww.yifansp.cn
EIKODO (Shanghai) Food Co., Ltdcaokonshou@hotmail.com 
April Gourmet Co., Ltdaprilsy@163.comwww.aprilgourmet.com
Supermarkets
Lianhua Supermarketsupermarket@chinalh.comhttp://www.lhok.com.cn/index.jsp?c=en_
Metro Supermarketpurchasing@METRO.com.cnwww.metro.com.cn
Walmart (Shanghai) Co. Ltdshanghai@wal-mart.comhttp://www.wal-martchina.com/english/index.htm
Shanghai Emart Supermarket Co.Ltdclimacoco@126.comwww.e-mart.com.cn
NGS supermarket Groupshngs1685@163.comhttp://www.ngs1685.com/
CITY Group www. cityshop.com.cn
FeiDan www.feidan.cn
 
Fine Food  
FreshMart  
My Local Store www.mylocalstore.cn
Smart Direct www.smartdirect.cn
Pines the Market Place  
  
Carrefour www.e-shop.carrefour.com.cn
Online Grocery Stores
Smart Direct www.smartdirect.cn
City Shop www. cityshop.com.cn
Carrefour www.e-shop.carrefour.com.cn
Feidan www.feidan.cn
My Local Store www.mylocalstore.cn
Delicatessen
Amphora(Shanghai)sophia@amphoraworld.comhttp://www.amphoraworld.com/en/DistributionNet.aspx
PINES Shanghai Trading Co.,Ltd.chiro@chiro.com.cnhttp://www.chiro.com.cn/About.html
Shanghai City Supermarket Co. Ltd.sherryxie@cityshop.com.cnhttp://www.cityshop.com.cn
Feidan Food - Feidan CommercialL (Shanghai) Co. Ltd.nhu@feidanfood.comhttp://www.feidan.cn/
Mark&Spencer department store brenda.tao@marks-and-spencer.com 
(Food Section) 
 
 



TİM - ÇİN GIDA ALIM HEYETİ LİSTESİ


NAME / SURNAMEUNVAN / TITLEFİRMA / KURULUŞÜrün GruplarıWeb Sitesi
Ms. Wang XiaoHong Market ManagerShanghai City Supermarket Co.,Ltd (城超 )Zincir market(Gıda ve aperatif gıda, içki ve içecek, şekerleme)www.cityshop.com.cn 
Mr. Dong WenHao Managing Director Shanghai Zetong Import & Export Co., Ltd. (泽通)Zeytinyağ, aperatif gıda, gıda,her türlü içki, içecek. Kuru meyve, fındık, şekerleme vb. ürünlerin ithalatı 
Mr. Wei WenZhong Board ChairmanShanghai Ted Enterprises Ltd. (泰得 )Zeytinyağ, lüks çikolata, aperatif gıda, gıda, her türlü içki, içecek, kuru meyve, fındık, şekerleme vb. ürünlerin ithalatıwww.eurocity.com.cn
Mr. Mao DeXiang Vice General ManagerShanghai Gaofu Longhui Foods Co.,Ltd. (高夫)Sadece Süt ve sütlü ürünleri ithalatıwww.gaofufoods.com 
Mr. Wang Feng Food service ManagerShanghai Gaofu Longhui Foods Co.,Ltd. (高夫)Sadece Süt ve sütlü ürünleri ithalatıwww.gaofufoods.com 
Mr. Yu Xiaoning General ManagerShanghai Vandergeeten Commerce & Trade Co., Ltd.   (万多吉)Aperatif gıda, şeker, çiklolata, bisküvi, içki içecek...www.vdgcn.com 
Mr. Zhai Min Bussiness ManagerShanghai Jirong Industry & Commerce Co.,Ltd.  (吉荣)Aperatif gıda, şeker, çikorta, bisküvi, içki içecek 
Mr. Zhang Jingyou General ManagerShanghai Citures Trading Co.,Ltd. (西切斯)Reçel ve meyva suyu’nun satışı ve ithalatı, süt ürünleriwww.citures.cn 
Ms. OuYang Qian Merchandise Dept.Import Products SectionLianhua Supermarket Holdings Co.,Ltd.  (联华超市)Zincir Market (Aperatif gıda, kuru meyve, fındık, şekerleme, çikolata, içki, içecek, ve zeytin yağı)www.lhok.com.cn 
Ms. Emily Hiew Nyuk Vunn Marketing DirectorGoodwell China Marketing service Co.,Ltd. (三昶)Aperatif gıda, fındık, şeker, çikolata, içki, içecek, ve zeytin yağı , memba suyuwww.goodwellchina.com
Mr. Ren Xin ManagerShanghai Foodstuffs Imp. & Exp.Corp.Fengda Company Branch    (上海食品进出口公司 )Aperatif gıda, kuru meyve, fındık, şekerleme, çikorlata, içki, içecek, ve zeytin yağı, süt ürünleri, salçahttp://www.shfiec.com/
Mr.Gong YuXiongAssistant General ManagerNanpu Food (Group) CO.,LTD.  
Tenwow Food(Group)Co.,Ltd.
Kuru meyve, fındık, icki meyve suyu, aperatif gıdawww.nanpufood.com 
Ms. Qian Liting  PurchaserNanpu Food (Group) CO.,LTD.  
Tenwow Food(Group)Co.,Ltd.
Kuru meyve, fındık, icki meyve suyu, aperatif gıdawww.nanpufood.com 
Mr. Guan Rong  General SecretaryShanghai Import Food Enterprıse Associationİthal Gıda Ürünleri Derneği 
Mr. Shen ChunmingVice President Shanghai Entry-Exit Inspection AssociationKarantina İdaresi 

DİĞER ÇİNLİ GIDA ALICILARI :



♦Shanghai Foodstuffs Imp&Exp Corperation

http://www.shfiec.com/Eng/Company.html

Çin'deki  süt ürünleri satan  Guangming (Bright) şirketine bağlıdır.


♦Shanghai Laiyifen Co.

http://www.lyfen.com/en/?c=contactUs

Çin'de çeren satan ve 15 eyalet 2700 şubeye sahiptir.


♦ Shanghai Hansen Global Supply Co.

-http://www.shanghaihansen.com/html/en/abouts/index.html

Shanghai TEX 'e bağlıdır.


Shenzhen Ali Fresh Square Halal food Co.

Shenzhen 'de helal gıda firmasıdır.

 Etiketler : Çin gıda ithalatçıları | Çin gıda ithal eden firmalar | Çin gıda ithalat ihracat firmaları
Yorumlar - Yorum Yaz
Turkexim Importers Search Engine-import data,customs data,shipment records,importers,buyers,trade data,competitive intelligence