TURKEXIM

Importer  Search Engine
  • https://www.facebook.com/turkishexportersdirectory
  • https://plus.google.com/+TurkEximCompanyDirectory
  • https://twitter.com/turkeximport
 
  Dış Ticaret Haberleri

Gantri Vinç İhracatçı Firmalar

GANTRİ VİNÇ NEDİR? GANTRİ VİNÇ ÜRETİCİLERİ FİRMALARI HANGİLERİDİR?
GTİP NO  842619000011 GANTRİ VİNÇLER
  HS CODE Gantry cranes 842611
Gatri vinç üretici ülkeler , Çin ,Almanya ve ABD.


Company namesortOrderASCNumber of product or service categories tradedNumber of employeesCountryCityWebsite
"Kuznia "GLINIK" Sp. z o.o.109501-1000PolandGorlicehttp://www.kuznia.glinik.pl
A.L.E Machineries721-50IndiaAnandhttp://www.alemachineries.com
ABUS Crane Systems Ltd4321-50United KingdomYateleyhttp://www.abuscranes.co.uk
Abus Kraansystemen BV651-100NetherlandsIJsselsteinhttp://www.abus-kraansystemen.nl
ABUS Kransysteme GmbH26501-1000GermanyGummersbachhttp://www.ABUS-Kransysteme.de
Ace Engineering Co., Inc.331101-250United States of AmericaFort Worthhttp://www.aceworldcompanies.com
Air Technical Industries20721-50United States of AmericaMentorhttp://www.airtechnical.com
Airgonomics Ltd581-10United KingdomTelfordhttp://www.airgonomics.co.uk
Ajin Powertec511-20Korea, Republic ofAnsanhttp://www.ajinpower.co.kr
ALL-VAC-LIFT2911-20United States of AmericaHoustonhttp://www.vac-lift.com
Aman Machine Tools Pvt Ltd ( Star Export House )22451-100IndiaMandi Gobindgarhhttp://www.kompass.in/aman-machine-tools
Ambica Cranes Pvt. Ltd.1021-50IndiaAhmedabadhttp://www.ambicacranes.com
Ambica Engineering Company6UnknownIndiaAhmedabadhttp://www.eotcraneindia.com
AMCO VEBA, Srl33101-250ItalyPOVIGLIO (RE)http://www.amcoveba.com
American Crane & Equipment Corp.11951-100United States of AmericaDouglassvillehttp://www.americancrane.com
Anglia Handling Services Ltd3981-10United KingdomBiggleswadehttp://www.angliahandling.co.uk
Anupam Industries Ltd341001-5000IndiaVitthal Udyognagarhttp://www.kompass.in/anupam-industries-ltd
Anyang Xincheng Machines Co. Ltd.5UnknownChinaAnyang, Henan
APCO Technologies S.A.2051-100SwitzerlandAiglehttp://www.apco-technologies.com
Aristoflex Technologies6621-50IndiaNew Delhihttp://www.kompass.in/aristoflex-technologies
Aromen Engineering Company3851-100IndiaCoimbatorehttp://www.aromenengg.com
ARSIDE Construcciones Mecánicas, S.A.15721-50SpainLogrezanahttp://www.arsidecm.com
Astal Sp. z.o.o.6251-100PolandGorzów Slaskihttp://astal.org.pl
ATOMEX GROUP, zájmové sdružení právnických osob6721-10Czech RepublicBenešovhttp://www.atomex.cz
Automech Industries Pvt. Ltd.10921-50IndiaGhaziabadhttp://www.automech.org


etiketler: gantri vinç üreticileri ,Portal vinç (Gantry Crane) ihracatçı firmalar, Portal vinç (Gantry Crane) satıcı firmalar, gantry cranes exporters,Turkish gantry crane importers,
gantry cranes supplier
Yorumlar - Yorum Yaz